Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

DVŮR POD STARÝMA HORAMA – penzion, kde kvete vinařská turistika

Tomáš Novák 0

Penzion Dvůr pod Starýma horama

Rádi byste vyrazili na Slovácko za vínem a taky se o něm ledasco dozvěděli, ale nevíte, kde se ubytovat? Právě na okraji vinařské obce Boršice, spadající do Slovácké vinařské podoblasti, se nachází nově postavený penzion DVŮR POD STARÝMA HORAMA, který vám nabídne nejenom degustace vín, sommelierské kurzy a další vinařské zážitky, ale samozřejmě také příjemné ubytování včetně wellness. Penzion Dvůr pod Starýma horama

http://www.dvurpodstarymahorama.cz/penzion/

Ubytování pro výlety za vínem

Složit hlavu můžete v některém z 8 pokojů penzionu s celkovou ubytovací kapacitou 23 lůžek, z nichž je každý pokoj pojmenován po jedné z odrůd révy vinné. Jde tak o ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou, romantický výlet ve dvou, pobyty spojené s poznáváním vína a slovácké krajiny, ale také pro nejrůznější firemní akce a konference.

Slovácko. Vinný sklep. Znáte lepší místo pro dovolenou? Sklepní prostory penzionu nabízí stylové posezení i malé muzeum výroby vína. Nejednoho návštěvníka nadchne krásný kulatý dubový stůl, hudbychtivé pak zase zvučná akustika, kterou vinný sklep nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *