Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Airbnb Brno, Morava na dosah ruky

Tomáš Novák 0

Plánujete už nějakou dobu vyrazit za prací nebo za zábavou do Brna? Pokud zde hledáte nějaké zajímavé ubytování, máme pro vás hned několik tipů. Pojeďte do Airbnb, nejen že poznáte nové lidi, ale možná i ušetříte.

Mezi přednosti služby Airbnb patří rozhodně cena, která v hodně případech nepřeroste ani cenu běžného hotelu. Funguje to na jednoduché bázi, zkrátka sdílení ubytovaní. Hostitel zveřejní nabídku a nájemník cestovatel si ji může vybrat a využít. Toto je ale jen zrychlené vysvětlení, více se o celé službě dozvíte na domácí stránce.

Airbnb Brno nabízí zajímavé možnosti využití ať už pro zmíněné pracanty nebo milovníky zábavy. Na své si zde rozhodně ale přijdou také milovníci památek. Proto možnost levného a kvalitního ubytování přivítají jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi. Jdete do toho?

Tipy na výlety po Brně

Přesvědčí-li vás k výletu několik zajímavých tipů a doporučení, není problém. V Brně toho můžete navštívit opravdu mnoho, od muzeí, zajímavých architektonických památek až po moderní obchodní centra. Začněme tedy kulturou. Navštívit můžete samozřejmě nespočet kin nebo divadlo. Co se týče muzeí, za zmínku rozhodně stojí Technické muzeum nebo pro fajnšmekry muzeum traktorů Zetor. Děti můžete vzít do vědeckého centra VIDA!.

Výhled na Brno

Když už tu budete, rozhodně se zajeďte podívat i na velice známou Villu Tugendhat. Architektonicky a historicky zaměřenou procházku pak můžete dál vést přes Starou radnici, Jurkovičovu vilu nebo Katedrálu Sv. Petra a Pavla. Brněnské výstaviště také velmi často hostí velice zajímavé expozice, rozhodně se na něj v době svého pobytu nezapomeňte mrknout. V neposlední řadě pak můžete i s dětmi navštívit kultovní Brněnskou přehradu nebo ZOO Brno. Mimochodem k obchoďákům, nejlépe nakoupíte ve Vaňkovce…

Sdílené ubytování Aribnb Brno aneb pět tipů na zajímavé ubytování

Na závěr jsme si pro vás připravili hned pět zajímavých tipů na Airbnb ubytovnání v Brně. Všech pět nabídek je vybíráno dle počtu a kvality recenzí. Doporučujeme si ale výběrem nejlépe projít na vlastní pěst, ať jste si opravdu jisti, že se vám bude v daném bytě líbit. Mimochodem, když už jsme u toho výběru, měli byste znát i Airbnb zkušenosti – na co si dát pozor. Teď už ale k tipům:

1.     Byt s ručně vyráběným nábytkem a kávovarem

Pokud si obzvlášť potrpíte na originalitu, hned nás první tip vám ji v Brně obstará. Byt zařízený výhradně ručně vyráběným nábytkem z palet nabídne také kvalitní kávovar Tchibo, to abyste si jako nájemníci mohli relaxovat až do aleluja. Za 750 korun na noc to zní jako super nabídka, vzhledem k tomu, že je byt situován kousek od centra.

2.     Garsonka vybavená vlastní koupelnou a terasou

Blízko centru budete také v této garsonce, které se pochlubí vlastní koupelnou a dokonce i terasou. Sdílíte tedy jen hlavní vchod a první předsíň a to zní zajímavě, no ne? Disponuje cenou 555 korun za noc.

3.     Luxusní pokoj v obrovské secesní budově

Pro milovníky architektury teď něco opravdu velmi vyfiknutého. Obrovská budova ve stylu Art Nouveau a v ní krásný, moderně zařízený byt s pokojem k pronájmu. I přes to, že sdílíte koupelnu, to musí být rozhodně vkusný zážitek. Připočtěte k tomu i polohu pár kroků od Villy Tudenghat nebo hlavní stanice brněnské „šaliny“. Nabízí se za 438 korun/noc, což stojí za vyzkoušení.

4.     Zahradní studio s výřivkou

U luxusních nabídek ještě chvíli zůstaneme. Tentokrát se jedná o studio uprostřed jedné z brněnských zahrad. Celý byt je zařízen v moderním stylu a nechybí mu ani vířivka na zahradě. Už takto velmi zajímavou nabídku ještě vylepšuje umístění. Byt se nachází kousíček od historického centra a hlavně kultovního parku Lužánky, kam si můžete jít ráno zaběhat. Bude vám říkat pane za 890 korun/noc.

5.     Dostupný pokojík u Campus Square

Jako poslední tip volíme zástupce dostupných pokojů v Brně. Jde o jeden pokoj z třípokojového bytu, který budete sdílet s majiteli. Samozřejmostí je WiFi a dokonce i balkón pro kuřáky. Jde o pokoj určený zejména k přespávání, na což i sami majitelé upozorňují. Vyjde na krásných 230 korun.

Aribnb Brno je vynikající možnost levného ubytování. Určitě doporučujeme prohlédnout si i Aribnb Praha, v případě, že chcete navštívit hlavní město Česka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *